DROGA KRZYŻOWA NA ŻYWO (streaming na  Facebooku i YouTube)

Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny

Piątki dla Przyszłości – Ogólnoświatowy Strajk Klimatyczny

Zastanów się, jak możesz zmienić styl życia na taki bez odpadów i używając recyklingu jako ostateczności, zgodnie z instrukcją: Odrzuć, Zmniejsz, Użyj ponownie, Zmień przeznaczenie, Przemyśl ponownie i Utylizuj. Pomyśl, jak możesz powoli zacząć zmianę.

Tworzywa sztuczne jednorazowego użytku sumują się na więcej niż jeden sposób. Wykorzystaj fundusze zaoszczędzone dzięki rezygnacji z jednorazowych tworzyw sztucznych, aby przekazać i wesprzeć Pokolenie Laudato si’! GCCM ! Jest to ruch młodzieżowy GCCM, który podejmuje działania w kluczowych momentach, w tym w ramach dzisiejszego strajku klimatycznego. Darowizna  zapewni materiały i szkolenia, aby  ruch młodzieżowy torował drogę do lepszej przyszłości dla nas wszystkich!

„Nawróćcie się do Mnie całym sercem”

Jl 2,12

Wielki Post to czas przygotowań do Wielkanocy i świętowania Tajemnicy Paschalnej. W tym czasie postu i odnowy wyruszymy w drogę nawrócenia ekologicznego poprzez rozważania, pokutę i odnowę. Razem.

Zobowiązując się do konkretnych działań poprzez post i zmiany stylu życia, będziemy bardziej solidaryzować się z naszą Ziemią i sobą nawzajem oraz inspirować nasze siostry i braci do przyłączenia się do tego procesu nawrócenia

.